• Vyprodáno
NOY CLASSIC 7yo 0,5l 40%
  • NOY CLASSIC 7yo 0,5l 40%

NOY CLASSIC 7yo 0,5l 40%

699,00 Kč
S DPH

Křišťálově čistá láhev symbolizuje kvalitu této brandy. Brandy je charakterizována zlatožlutou barvou s nahnědlým odstínem, vůní ořechů a mandlí, v chuti je lehce karamelové s medovým zakončením.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

NOY CLASSIC 7yo 0,5l 40%

Tato brandy byla pojmenována na počest klasické architektury pevnosti Erivan, kde je také produkována.

Křišťálově čistá láhev symbolizuje kvalitu této brandy. Brandy je charakterizována zlatožlutou barvou s nahnědlým odstínem, vůní ořechů a mandlí, v chuti je lehce karamelové s medovým zakončením.

Doporučujeme podávat při teplotě okolo 20°C.
Pro směs byly vybrány brandy s minimálním stářím 7 let.logo-c.png
V roce 1928 
     V roce 1928 navštívil YEREVAN ARARAT BRANDY-WINE-VODKA FACTORY slavný ruský spisovatel Maxim Gorkij. Když si užíval nádherné vína a pálenky, vyslovil následující slova: „Možná je snadnější vystoupit na vrchol hory Araratu, než se dostat ven ze sklepů„ Ararat “. Ochutnal jsem a obdivoval ... V tom je více slunce než v čímkoliv jiném. Zdraví pro každého, kdo si může dát takový nápoj, a tím zprostředkovat opojné teplo tělům i duším lidí “.


   "S Boží vůlí a požehnáním, pro slávu

vlasti a pro blaho mého národa a mé

rodiny, jsem koupil, obnovil a byl jsem

odkázán, abych udržel FIRMU YEREVAN

ARARAT BRANDY-WINE-VODKA jako

slavnou relikvii naší historie jako svátost"
 
 
                                      Gagik TsarukyanFIRMA YEREVAN ARARAT BRANDY-WINA-VODKA je vybavena nejnovějšími zařízeními. Grape se získává na stanicích pro odběr hroznů v provinciích Masis a Amasya v provinciích Ararat a Armavir, kde jsou instalovány moderní výrobní linky na recyklaci hroznů, včetně francouzských membránových lisů, které zajišťují vynikající separaci hroznové šťávy a také měkké lisování. K přepravě hroznové šťávy, vinného materiálu, alkoholu a brandy se používají vysoce kvalitní gumové trubky bez ftalátů, moderní čerpadla italské a francouzské výroby. V továrně je instalováno destilační zařízení French Charentes. Mladá pálenka je vyzrálá v sudech a velkých sudech z dubu. Italská chladicí zařízení, deskové a membránové moderní  filtry, systém úpravy vody atd. se používá stáčení brandy. Pro stáčení brandy jsou instalovány italské stáčecí linky vysoké produktivity. 

Ve výrobním závodě jsou zavedeny systémy managementu AST ISO 14001-2005, AST ISO 9001 a AST ISO / IEC 17025-2005 v souladu s požadavky mezinárodních standardů. Od roku 2011 je provozní laboratoř továrny akreditována. Je vybaven nejmodernějším zařízením a zkoušky provádějí vyškolení odborníci. V laboratoři továrny je vědecké výzkumné centrum, které provádí vědecké výrobní výzkumy v oblasti výroby brandy.
 
952_s.jpg