ABK6 Honey Liqueur 0,7l 35% + dárková tuba
  • ABK6 Honey Liqueur 0,7l 35% + dárková tuba

ABK6 Honey Liqueur 0,7l 35% + dárková tuba

820,00 Kč
S DPH

Není náhodou, že produkt je držitelem prestižním mezinárodních ocenění za kvalitu i nejlepší inovace v odvětví. Nejlepší medový likér roku 2017.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

ABK6 Honey Liqueur 0,7l 35% + dárková tuba

ABK6 Honey
je opravdovým průlomem ve stále širší nabídce medových likérů všeho druhu a kvality. Jedná se o dokonalou symbiózu kvalitního a svěžího „Single Estate Cognacu (pocházejícího pouze výhradně z vlastních vinic prestižní rodinné likérky) a aromaticky a chuťově intenzívního medu („Single Estate Honey“) výhradně z lesů tamního regionu Charente. Nezávislá rodinná produkce, důraz na kvalitní lokální suroviny z prestižní oblasti spolu s uměním master-blendera daly vzniknout tomuto sametově jemnému produktu. Zážitek z něj dotváří i elegantní zpracování láhve a dárkové tuby. Název ABK6 se čte francouzsky [a-be-ka-sis], jako pocta stvořiteli tohoto medově-cognacového zázraku.


TASTING NOTES :
Barvou i aromaty potvrzuje harmonické spojení toho nejlepšího z medu i cognacu – odstíny a stopy jasmínu, fialek či okvětních lístků růží. Následuje hřejivá a delikátní chuť se špetkou koření a kandovaného pomeranče s krásným dozvukem toffee a dřevité vanilky

OCENĚNÍ:
World Liqueur Awards 2017 – The Best Honey
Craft International Awards 2016 – Gold Medal