Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Pálava 2021 výběr z hroznů polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

250,00 Kč
S DPH

Díky nové technologii ve zpracování a dlouhé maceraci na slupkách se  podařila vyrobit neskutečně ovocná aromaticky typická Pálava. Když zavřete oči a představíte si víno Pálavu, tak toto je ona. :) V aromatice naleznete vůni čerstvého zralého hroznu, která je doplněná hutnou nasládlou chutí, která vám zůstane dlouho na jazyku. Rozhodně doporučujeme ochutnat.   

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Pálava 2021 výběr z hroznů sladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda Pálava, ročník 2021, jakostní stupeň výběr z hroznů, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 32,2 g/l, kyseliny 7,9 g/0, oblast Morava, alkohol 11,5 %, obsahuje oxid siřičitý.

"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz

chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili:

Ijevan MUSKAT 0,75l 16%
vina
Ijevan MUSKAT 0,75l 16%
Polosladké růžové víno vyrobené z hroznů „Muscat“. Má...
235,00 Kč Cena
Armenia Apricot 0,75l  12%
vina
Armenia Apricot 0,75l 12%
Apricot je polosladké víno, které se vyrábí z...
229,00 Kč Cena