Rum Explorer Trinidad 0,7l 41%

988,00 Kč
S DPH

Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí tóny kandovaného pomeranče, kokosu a kakaa. Chuť je vláčná a zároveň intenzivní.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rum Explorer Trinidad na konci roku 2020 ve znamení cestování a objevování vybral prestižní výrobce francouzského Calvados - Château du Breuil tři ze svých výjimečných rumů, aby nabídly jedinečnou edici. Tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí elegantní tóny kandovaného pomeranče, kakaa a kokosu. Chuť je intenzivní a vláčná. Lihovar Angostura je nejvíce oceňovaný rum na světě. Na rumové planetě má Angostura velmi zvláštní místo.
Je to ve skutečnosti jediný lihovar v Trinidadu. Rumy Angostura vděčí za svůj charakter jedinečnému fermentačnímu procesu. Je třeba říci, že kvasinky vyvinuté Robertem Siegertem v roce 1949 se používají dodnes. Zrání v sudu ex Madeira harmonizuje noty, přináší hustotu, ale také aromatickou sílu.
Potom sud z Bourbonu celým vše měkne, aby se struktura rozvášnila a zjemnila. Chuť je zakončena elegantní notou kandovaného pomeranče, která dodává celku plnost a kulatost.

Barva: Zlatá

Aroma: Kandovaný pomeranč, kakao a kokos

Chuť: Hladká, kandovaný pomeranč

Informace

Obsah alkoholu: 41%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Trinidad

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: