Rum Explorer Australia 5yo 43% 0,7l

988,00 Kč
S DPH

Rum Explorer Australia tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rum Explorer Australia na konci roku 2020 ve znamení cestování a objevování vybral prestižní výrobce francouzského Calvados - Château du Breuil tři ze svých výjimečných rumů, aby nabídly jedinečnou edici. Tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

V roce 1865 zakoupilo anglické duo John Davy a Francis Gooding pozemky s výhledem na řeku Albert. Glade pojmenovali po svém starém devonshirském statku, který se jmenoval Beenleigh. Původně měli v úmyslu pěstovat bavlnu na této zemi, ale představila se lukrativnější alternativa:
cukrová třtina. Rafinace sklepního mistra: aby přinesli komplexnější aromatickou paletu, staření v sudu z amerického dubu, který dříve obsahoval cognac.

Jeho barva je zlatožlutá až tmavě jantarová. Vůně nejprve nabízí dřevité a vanilkové aroma s tóny cedru, poté se otevírá květinovým výrazem (duhovka) a tóny lékořice, medu, kakaa a skořice. Chuť je plná, dobré délky, s hedvábnými tříslovinami.

Barva: Jantarová

Aroma: Dřevité, květinové tóny, vanilka

Chuť: Hedvábná, tóny medu, kakaa

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Austrálie