Elements of BOTANICA GIN - Natural forest 42% 0,7l

580,00 Kč
S DPH

Elements of Botanica – vyrobeno s dokonalostí starých řemeslníků.

Excelentní ginová řada produktů od značky Helsinki, patřící do kategorie ultra prémiové produkty. Dokonalý design a výjimečnost v každém detailu

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Tento projekt se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti tvůrců. Efektní nástřik láhve, bylinné dekorace, etiketa s luminiscenčním efektem, vypalovaný uzávěr, to vše je jen vnějším ztvárněním vnitřní dokonalosti. Unikátní GIN Elements of Botanica z rukodělné produkce, vznikající na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor. To nejlepší z umění destilace a likérnických zkušeností obou regiónů bylo vloženo do tohoto excelentního destilátu. Každý detail produktu je zpracováván s velkou pečlivostí a ručně. GIN je vyroben prastarou metodou „Steeping“ – macerování bylin a koření v destilátu (v našem případě z jalovce). Tento je následně po přesně daném čase redestilován. Kvalita toho produktu je také doložena ředěním na 42%, kdy tyto procenta jsou maximální hranici, kterou nám obsažené silice a bylinné složky dovolí pro udržení čirosti destilátu.

Elements of Botanica natural forest jeho receptura obsahuje 11 botanicals, z nichž jen pár jsme odhalili na etiketě láhve, ostatní zůstávají naším tajemstvím. Je tedy na každém, zda jeho smysly odhalí, co zůstává utajeno. Chuť a vůně Elements of Botanica je jemná s rafinovanými prvky exotického ovoce, přesto si uchovává nezaměnitelnou stopu jalovce a všech ostatních bylinných složek.

Můžeme vnímat harmonický a návykový celek tohoto excelentního destilátu, nebo se nechat pohltit vnímáním jednotlivých složek, tak jak je postupně smysly odhalují.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: