Elements of BOTANICA GIN - Mystical forest 42% 0,7l

580,00 Kč
S DPH

Elements of Botanica – vyrobeno s dokonalostí starých řemeslníků.

Excelentní ginová řada produktů od značky Helsinki, patřící do kategorie ultra prémiové produkty. Dokonalý design a výjimečnost v každém detailu.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Tento projekt se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti tvůrců. Efektní nástřik láhve, bylinné dekorace, etiketa s luminiscenčním efektem, vypalovaný uzávěr, to vše je jen vnějším ztvárněním vnitřní dokonalosti. Unikátní GIN Elements of Botanica z rukodělné produkce, vznikající na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor. To nejlepší z umění destilace a likérnických zkušeností obou regiónů bylo vloženo do tohoto excelentního destilátu. Každý detail produktu je zpracováván s velkou pečlivostí a ručně. GIN je vyroben prastarou metodou „Steeping“ – macerování bylin a koření v destilátu (v našem případě z jalovce). Tento je následně po přesně daném čase redestilován. Kvalita toho produktu je také doložena ředěním na 42%, kdy tyto procenta jsou maximální hranici, kterou nám obsažené silice a bylinné složky dovolí pro udržení čirosti destilátu.

Elements of Botanica mystical forest jeho receptura vychází ze stejného základu jako verze natural forest, je však doplněna o prvek lesních malin. Nádherná vůně této kombinace a efektní růžová barva, dělá tento produkt středem pozornosti a zábavy všude kde se objeví.

Můžeme vnímat harmonický a návykový celek tohoto excelentního destilátu, nebo se nechat pohltit vnímáním jednotlivých složek, tak jak je postupně smysly odhalují.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: