• Vyprodáno

El Pasador de Oro Set 3 x 0,2 l

1 904,00 Kč
S DPH

Dárkový set rumů 3x 0,2 l - El Pasador de Oro 52%, El Pasador XO a El Pasador Gran Reserva.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

V dárkovém setu se nachází:

El Pasador de Oro 52% - Prémiový guatemalský rum v sudové síle (cask strength) 52 % alc. vol. Z Guatemaly se rum převáží do francouzského regionu Charente, kde dozrává v pečlivě vybraných sudech po koňaku. Ovocné aroma se stopami manga, marakuji a broskve a příjemná intenzívní chuť připomínají rumy typu agricole. Dlouhý závěr ještě umocní prožitek z tohoto výjimečného rumu. El Pasador de Oro 52 je určen především znalcům, kteří hledají autentickou chuť (rum má nízký obsah cukru – 10 g cukru na litr) a výraznou sílu.

El Pasador XO - prémiový guatemalský rum El Pasador de Oro XO je směs 6ti až 15ti letých guatematelských "XO" rumů. Rumy z Guatemaly převáží do francouzkého regionu Charente, kde probíhá finální míchání a následné 6ti měsíční staření v sudech po koňaku. Na aroma skořice, muškátového oříšku, kakaa, exotického ovoce a rozinek navazuje chuť pomerančové marmelády, karamelek, vanilky, skořice, tabáku a čokolády. Výjimečně komplexní rum s bohatým aroma a jemnou chutí bez nadměrné sladkosti.

El Pasador de Oro Gran Reserva 0,7l 40% - Superprémiový guatemalský rum, směs rumů nesoucích označení "gran reserva". Tak se označují zásoby toho nejlepšího rumu z daného ročníku, který se výrobce rozhodl neprodat, ale archivovat pro budoucí použití na výrobu stařených rumů. Pečlivý výběr těch nejlepších barelů z Guatemalských destilérií mají na starost master blendeři Jean Moueix a Alexandre Sirech. Barely se poté převezou do Francie, kde se provádí konečné míchání a následné dostařování v sudech po koňaku. Vůně sušených datlí, rozinek, skořice, muškátového oříšku, kandovaných broskví, tabáku, lékořice. Chuť pomerančové kůry, karamelek, pražených lískových oříšků, vanilky a hořké čokolády. Vynikající elegantní rum s dlouhým závěrem, který ocení všichni znalci luxusních destilátů.

Mohlo by se vám líbit