Wild Turkey Rare Breed 58,4% 0,7l + tuba

1 195,00 Kč
S DPH

Rare Breed je výrazná whiskey, která se vyrábí v malých várkách a lahvuje v sudové síle 58,4 %. Blend se skládá z whiskey, která zraje 6, 8 a 12 let v sudech z amerického bílého dubu, vypálených na nejvyšší stupeň tzv. alligator char.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Wild Turkey pochází z vrcholu stejnojmenného kopce ve městě Lawrenceburg v Kentucky, kde se vyrábí již 75 let. Whiskey vzniká za použití vody z řeky Kentucky, která je přirozeně filtrována přes vápenec, původního kmenu kvasinek a tajného poměru kukuřice, žita a sladového ječmene. Ke zrání se ukládá do sudů vypalovaných na úroveň 4, tzv. alligator char, což je nejhlubší možné vypálení. Whiskey Wild Turkey se vyznačují výrazným, a přesto jemným charakterem. 

Za jedinečnou chutí značky Wild Turkey stojí legendární master distiller Jimmy Russell, přezdívaný "Buddhou bourbonu". Ve Wild Turkey vyrábí whiskey ji neuvěřitelných 60 let a je tak nejdéle aktivním master distillerem na světě. Se synem Eddiem dnes tvoří v palírně jedinečné duo.

Rare Breed je výrazná whiskey, která se vyrábí v malých várkách a lahvuje v sudové síle 58,4 %. Blend se skládá z whiskey, která zraje 6, 8 a 12 let v sudech z amerického bílého dubu, vypálených na nejvyšší stupeň tzv. alligator char.

Aroma: tóny jarních květin, dotek černého pepře a mandlí, které se snoubí s vrstvami medu a datlí
Chuť: hřejivé, kouřové tóny obilí a koření
Závěr: dlouhý s přetrvávajícími tóny koření

Lahev je dodávána v tubě. 

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: