• Vyprodáno

OLD MAN Project FIVE B.10 Leisure Harbour 0,7l 40%

1 370,00 Kč
S DPH

Project Five je dokonalý rum s neodolatelnou, aromatickou chutí. Tento prémiový rum od Oldman Spirits zažíváte jako komplexní dílo plné různých vůní a chutí.
Někdy jemné a jemné. Najednou silný a výbušný. Znovu a znovu se rozmazává, znovu se nastavuje a zároveň je vždy mírné a mazlivé. Zcela svůdné a bezvadně podmanivé.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rum je určen pro zkušenější znalce - vítá však i nové znalce, kteří se chtějí inspirovat opravdu dobrým rumem. Project Five je pečlivě namíchán z pěti různých, speciálně vybraných odrůd rumu. Matematický věk rumu je mezi 10 a 11 lety.
Obsahuje starší i mladší odrůdy! Mladí a divokí nabízejí vzrušující živost! Zralejší rumy dodávají směsi klidné a komplexní tóny. Rum Project Five je inspirován karibskými nocemi, kdy lidé dlouho ženou a dobře večeří. Plus dobrá hudba a fantastický nápoj.
Jiskra za nápadem na tuto směsici sloužila zejména karibská kuchyně a kultura. Pikantní prvky v kombinaci s ovocnými aspekty v celku. Navíc nádherné, velmi jemné kokosové tóny, které jsou doprovázeny jemnou vanilkou.
Dojmy báječné svěžesti papáji a krémového banánu doplňují výbuch nádhery a jemnosti. Rum Project Five je umělecké dílo, výraz trpělivosti a ctnosti. Bohatý a vysoce kvalitní připravený hlavním mixérem.
Jednotlivé rumy zrály v dřevěných sudech různě dlouhou dobu. Od 48 měsíců do 14 let - každý přidává své vlastní aroma a umožňuje rumu rozvíjet svou složitou a chutnou strukturu.
Dokonalá rovnováha mezi chuťovými tóny. Jemná sladkost, včetně kořenitosti a ovocnosti, zajišťuje potěšení znalců a konečný výraz umění mistrovského mixéru.
Ať už jste sami na čtecím křesle, s přáteli na gauči nebo s rodinou u jídelního stolu - Rum Project Five je vhodný pro každou situaci a po vaší straně vám dá správnou volbu. Udělejte si radost tímto ohňostrojem chutí a vůní, obzvláště fantastických.