Ron La Progresiva de Vigia Mezcla 8 41% 0,7l Limitada

1 111,00 Kč
S DPH

Ron La Progresiva de Vigia 8 je jedinečný limitovaný kubánský rum. Je vytvořen podle více než 60-leté tradice Vigia Bodega, která je neustále inovována. Pro celý svět bylo vyrobeno pouze 4 272 lahví.

Jelikož se jedná o velmi limitovanou edici, pocházející z malého havanského sklípku, směs byla opravdu vyladěna tak, aby zvýraznila vše, co dělá značku La Progresiva jedinečnou. Jak je u kubánských rumů tradicí, La Progresiva 8 je směsí různých rumových ,,základů", ale všechny zrály minimálně 8 let.

Rum je postaven na silném know.how Idania Blanco, jedné ze dvou žen Master Blenderů Rona Vigía SA, odhaluje hladké a dubové chutě tohoto stařeného rumu. Ve vůni ucítíte nkěteré tóny ořechů a rozinek, mírně vyvážené jemnými doteky dubového dřeva. Závěr je samozřejmě suchý, jak už u kubánských rumů bývá zvykem, ale zároveň ucítíte parfemované tóny.

Nechte se okouzlit mahagonovo-zlatou barvou a vaše chuťové buňky se budou tetelit blahem, když si s rumem dáte kvalitní doutník.

Pití samotného rumu není nic pro Vás? Nevadí, La Progresiva 8 Limitada je skvělá s plátkem pomeranče a kostkou ledu, zároveň se hodí do koktejlů nebo long drinků jako Negroni, Hemingway Daiquiri, Cuba Libre.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Aroma: Citrusy, Dubové, Karamel, Med, Pepř, Skořice

Chuť: Melasa, Rozinky, Skořice

Procento alkoholu: 41 %

Objem: 0,7 l

Barva: Mahagonová, Zlatá