• Vyprodáno

Bourbon Whiskey collection 3x0,05l

442,00 Kč
S DPH

Dárková kazeta 3x0,05l obsahuje:

Evan Williams Kentucky Straight Bourbon 0,05l 43% - Hladký, snadno pitelný Bourbon pojmenovaný po Evanu Williamsovi, který v roce 1783 otevřel v Kentucky první komerční palírnu podél břehu řeky Ohio.

Dnes je Evan Williams druhou největší whisky Kentucky Bourbon v USA a také na celém světe. Dokonce jen pár bloků od místa, kde Evan Williams kdysi postavil svůj první lihovar.

Jemný a sladký charakter s tóny hnědého cukru, karamelu, vanilky a máty doplněné o velmi jemné aroma dubu.

Elijah Craig Small Batch 1789 Kentucky straight bourbon whiskey 0,05 47% - Bourbonský průkopník, který jako první nechál zrát ve vypálených dubových sudech. Mistři destilátoři vybírají přesně ty správné sudy pro výrobu Elijaha Craiga. Právě pozornost věnována detailům dodává bourbonu tu správnou rovnováhu bohaté chuti a plného těla pro hřejivou kořeněnou a jemnou kouřovou chuť.

Vanilka, sladké ovoce a čerstvá máta, koření a muškátový oříšek.

Larceny Kentucky Straight Bourbon 0,05l 46% - Své kořeny má v historii Johna E. Fitzgeralda a značky Old Fitzgerald. Mistři destilátoři vybírají omezený počet sudů z konkrétních míst v rickhouse pro typický šestiletý chuťový profil Larceny. Larceny je vyrobený z pšenice namísto tradičního žita. Výsledkem je tedy bourbon jemnější chuti.

Tóny máslového karamelu a medu s bohatou dochutí.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: