• Nový produkt

BUBLINKOVÁ HOSTINA PRÉMIOVÝCH ZNAČEK 6. 9. 2024 v 19:00

1 000,00 Kč
S DPH

Degustace obsahuje celkem 11 vzorků společně s odborným výkladem. Časová náročnost je odhadovaná orientačně na minimálně dvě hodiny. V ceně degustace je zahrnuto občerstvení. Přiložená fotografie zobrazuje náhled možného občerstvení. Degustace proběhne od 19:00 v prostorech Rumpa-drinks.

Vřele vás zveme na nezapomenutelnou degustaci, kde se snoubí prvotřídní špičková šumivá vína s legendárními osobnostmi, které z nich činí ikony na světové scéně. Začněte svou degustaci s Prosecco Ruggeri, vybraným favoritem italské aristokracie, jemuž nedokáže odolat ani samotný George Clooney. Pokračujte s Kylie Minogue Prosecco, které se nejen pyšní elegantní chutí, ale také nese výrazný rukopis své slavné tvůrkyně.

Přenesete se do světa šumivých vín Crémant, uznávaných gurmány po celé Francii a včetně oslavované Julie Child. Nevynechte šampaňské Pommery Brut Royal, které si získalo srdce anglické aristokracie a dokonce i slavného Winstona Churchilla. A jako závěrečný vrchol vaší degustace, nechte se unést 19 Crimes, vinem s pověstí vzpoury, jenž v sobě skrývá ducha australského devatenáctého století.

Co se týče Angeliny Jolie, její vášeň pro výběr vína se stala výrazným předmětem zájmu, obzvláště v kontextu jejího konfliktu s Bradem Pittem. Toto víno je pro ni víc než jen nápoj; je to zážitek spojený s dobrodružstvím a jedinečnými příběhy.

Připojte se k nám na naší exkluzivní degustaci, kde se prolínají výjimečná vína s ikonickými osobnostmi, abyste zažili večer plný elegance, výjimečnosti a příběhů, které budou inspirovat vaše smysly i duši.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Poukaz na degustaci Vám bude zaslán v PDF dokumentu na Váš e-mail. Zpracování a vystavení poukazu probíhá našim pracovníkem do 24h od uskutečnění objednávky. V případě nutnosti dřívějšího odeslání prosím volejte na tel. 736 608 189.

Poukaz na degustaci platí pro jednu osobu na výše uvedený termín.