• Nový produkt

Bellamy´s Reserve rum 12 years old 42% 0,7l

1 200,00 Kč
S DPH

Objevte sofistikovanou chuť Bellamy´s Reserve Rum 12 Years Old, který představuje vrchol řemeslné výroby a tradice. Tento výjimečný rum pochází z pečlivě vybraných destilátů, které zrály po dobu 12 let v těch nejlepších dubových sudech. Výsledkem je dokonale vyvážený nápoj s jemnými a komplexními tóny, které osloví i ty nejnáročnější milovníky rumu.

Aroma tohoto rumu vás hned po otevření lahve uchvátí bohatou vůní karamelu, vanilky a sušeného ovoce, doplněná jemnými náznaky koření a dřevitých tónů. Chuť je hedvábně hladká s harmonickým spojením sladkých a kořeněných chutí. Můžete se těšit na lahodné tóny zralých tropických plodů, medu, skořice a jemného dubového koření.

Bellamy´s Reserve Rum 12 Years Old 42% 0,7l pochází ze Salvadoru. Tento rum je destilován v La Cabana destilerii a následně zrál 12 let v sudech po Pedro Ximénez sherry. Tato specifická úprava dodává rumu výrazné sherry tóny, které jsou doplněny o aroma sušeného ovoce, dřeva a koření.

Závěr je dlouhotrvající, hřejivý a uspokojivý. Projevují se v něm tóny kakaa a ořechů, které dokonale završují tento nezapomenutelný zážitek.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.