• Vyprodáno
Bombay Sapphire London Dry Gin 40% 0,7l gift box
  • Bombay Sapphire London Dry Gin 40% 0,7l gift box

Bombay Sapphire London Dry Gin 40% 0,7l gift box

530,00 Kč
S DPH
Gin Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů. Unikátní způsob výroby, výborná kvalita použitých ingrediencí a jejich vzájemná vyváženost zaručují Bombay Sapphire jeho nezaměnitelný charakter.  Dárkové balení se skleničkou. 
Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Bombay Sapphire London Dry Gin 40% 0,7l

Gin Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů. Vyrábí se již od roku 1761 procesem zvaným „vapour infusion“ neboli plynná infuze (alkoholové páry procházejí přes bylinné přísady umístěné odděleně v perforovaných měděných koších, a tím se jemná vůně každé botanicals vstřebá do alkoholu). Při výrobě se používá prvotřídní skotské obilí a 10 ručně sbíraných bylin a koření z celého světa (bobule jalovce, rajská zrníčka, citronová kůra, koriandr, andělika, kořen kosatce, bobule kubéby, skořicová kůra, mandle, lékořice).
Unikátní způsob výroby, výborná kvalita použitých ingrediencí a jejich vzájemná vyváženost zaručují Bombay Sapphire jeho nezaměnitelný charakter. 

Bombay & Tonic:. 0,04 l Bombay Sapphire 0,08 l tonic měsíček limetky led Sklenici naplňte ledem, nalijte gin Bombay Sapphire a dolijte tonikem. Lehce promíchejte. Na závěr ozdobte měsíčkem limetky. 

Bombay Sapphire Collins. 0,04 l Bombay Sapphire 0,1 l soda 2 lžičky třtinového cukru čerstvě vymačkaná šťáva z půlky citronu měsíček citronu a led. Prošejkrujte všechny ingredience kromě sody, nalijte přes strainer do
 sklenice s ledem. Dolijte sodou a ozdobte měsíčkem citronu.