• Vyprodáno
Mc Queen and The Violet Fog  0,7l  40%
  • Mc Queen and The Violet Fog  0,7l  40%

Mc Queen and The Violet Fog 0,7l 40%

973,00 Kč
S DPH

Tento gin dostal jméno po básni se stejným názvem, která vypráví o setkání s mysteriózní rockovou kapelou. Poslední dvě sloky básně jsou k vidění na zadní straně láhve.
Skelněná láhev je opatřena reliéfními detaily a logo oka s korunou v barvě kovové mědi je znázornění tradičního hrnce sloužícímu k výrobě ginu.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Mc Queen and The Violet Fog  0,7l  40%

Revoluční malovýrobní gin McQueen and the Violet Fog, který se vyrábí v Brazilských horách Jundiaí. Gin, ve kterém kromě 21 různých bylin můžete nalézt něco co se v ginu zřídka kdy objeví a to bazalku, rozmarýn, fenykl, kalamondín, jasmín, citrónovou trávu, pomelo, badyán a acai.

Při výrobě se pouřívají dvě destilační techniky a to macerace a parní infůze. Vyrábí se pouze v malých dávkách a to především ručně, vždy okolo 500 litrů což odpovídá 55 kartonům. Každá dávka má v sobě kus předané lásky k tomuto produktu.
Prvních 15 přírodních bylinek se nechává macerovat v naturálním destilátu z cukrové třtiny pro vstřebání extraktu chutí a esenčních olejů. Ostatních 6 se nechá parně infůzovat přes měděný kotlík.
Vedle klasických tónů ginu jalovce, citrusů a květin má tento gin 6 ingrediencí navíc, mezi které patří ručně sbírané bazalkové listy z Indie, rozmarýn z Portugalska, fenyklová semínka ze středozemí, kalamodin od Tichého oceánu, badyán z Vietnamu a lokální acai rostoucí v Brazílii.