Ijevan Grenade Spirit 0,5l 50%
  • Ijevan Grenade Spirit 0,5l 50%

Ijevan Grenade Spirit 0,5l 50%

366,00 Kč
S DPH

Ovocný destilát vyrobený dle tradičního receptu z vybraných plodů granátových jablek pěstovaných v Arménii. Technologicky prochází trojí destilací.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ijevan Grenade Spirit 0,5l 50%

Ovocný destilát vyrobený dle tradičního receptu z vybraných plodů granátových jablek  pěstovaných v Arménii. Technologicky prochází trojí destilací.
Doporučujeme podávat přiteplotě 10-15 stupňů C.
Doporučená teplota skladování 5-20 stupňů C.

     Naším cílem je umožnit lidem vychutnat si autentická vína, brandy a konzervování Sunny Arménie, což dokazuje bohatství a kvalitu arménských produktů...         
                                                IJEVAN GROUP


Ijevanská továrna na víno-brandy je jedním z prvních vinařství v Arménii, které bylo založeno již v sovětských dobách v roce 1951 za účelem zásobování továrny na víno na šampaňské Ararat-Trust a Jerevan surovinami na výrobu brandy a šampaňského vína. Rok 2005 byl pro továrnu zlomový; koupil jej podnikatel Emin Lavrenti Yeghiazaryan. Společnost prošla zásadními změnami: byly prováděny rozsáhlé činnosti za účelem rozšíření výroby, oprava vinařství, nákup moderního vybavení a používání nejnovějších technologií. Kromě toho byl personál doplněn o specialisty s akademickými tituly a diplomy obdrženými od nejlepších vinařských univerzit v Evropě. Takové změny umožnily továrně držet krok s dobou a vědou. Dnes Ijevanská továrna na výrobu vínové brandy vyrábí vysoce kvalitní brandy, hroznové a ovocné a bobulové víno.

about2.png

                  

  

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: