RUM NATION PANAMA 18 Y.O. 0,7l 40%
  • RUM NATION PANAMA 18 Y.O. 0,7l 40%

RUM NATION PANAMA 18 Y.O. 0,7l 40%

1 684,00 Kč
S DPH

Nová edice oblíbeného panamského rumu, který zrál 18 let v sudech po bourbonu. Jde o rum španělského typu, který je i přes své stáří lehký, aromatický a komplexní. Tropické ovoce, datle a čokoláda jsou v něm vyváženy vinnými tóny a náznakem pomerančové kůry. Lehkému a živému charakteru rumu odpovídá i balení.

RUM NATION PANAMA 18 Y.O. 0,7l 40%

Nová edice oblíbeného panamského rumu, který zrál 18 let v sudech po bourbonu. Jde o rum španělského typu, který je i přes své stáří lehký, aromatický a komplexní. Tropické ovoce, datle a čokoláda jsou v něm vyváženy vinnými tóny a náznakem pomerančové kůry. Lehkému a živému charakteru rumu odpovídá i balení.

Aroma tohoto rumu je živé, medové, s čerstvými tóny koly, bergamotu, datlí, pomerančové kůry a vermutu. Patrná je zde také stopa esterů, ale i přesto je toto aroma velice lehké a slunné. Chuť je nasládlá, ovocná s překvapivou svěžestí. Cítit jsou také rozinky, čokoládové tóny či také tóny pomerančové kůry a kokosu. Závěr je charakteristický černým pepřem, třtinovým cukrem a medem. Hřejivý s náznakem heřmánku.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.