Unhiq XO Rum 0,5l 42%

2 195,00 Kč
S DPH

Jedná se o impozantní rum, který vyniká svoji působivou barvou připomínající palisandrové dřevo. V jeho aroma se nachází množství vonných elementů, které v tomto unikátním rumu nesmějí chybět. Lahodná vůně se projevuje tóny vanilky, ořechů, tropického ovoce, květin a exotického koření. Vše je ztělesněno krásnými tóny kávy a kvalitního kakaa s výrazným zakončení opáleného dubového dřeva.Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Unhiq XO Rum 0,5l 42% 
Význam „MALT“ v názvu rumu UNHIQ je spojen se zařazením mezi těžší rumy. Těžký, čerstvě vydestilovaný rum o max. obsahu 75 % alkoholu (aquardiente) se uloží do dubových sudů k dlouhodobému zrání. Po této době se nazývá jako „Malta“ a právě ta je hlavní součástí rumu Unhiq XO Malt Rum. Součástí Unhiqu jsou i rumy, jejichž stáří přesahuje 25 let. I přes 42 % alkoholu je chuť tohoto rumu hladká a jemná. Z počátku nastoupí příjemná nasládlost, která v dlouhotrvající chuti postupně přechází do suššího kořeněného závěru. Výjimečnost každé lahve potvrzuje přiložený certifikát podepsaný samotným "mistrem rumu". Ta je postavena na dřevěném podstavci.
Beverage testing institut z Chicaga ohodnotil tento rum 89 body ze 100, zařadil ho tak mezi 10 nejlepších rumů pocházejích z Dominikánské republiky. Pokud hledáte opravdu jedinečný rum či dárek, který zaručeně potěší, tak UNHIQ XO MALT RUM je sázka na jistotu.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: