Dos Maderas Luxus double aged rum v dárkovém boxu 70 cl 40%

3 400,00 Kč
S DPH

Špičkový karibský rum Dos Maderas LUXUS, který již snese srovnání s vrcholnými řadami koňaků nebo whisky. Své vynikající chuti dosahuje díky 10 letému zrání v sudech v karibské oblasti. Poté rum zraje u Williams & Humbert ve městě Jerez de la Frontera.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Dos Maderas Luxus double aged rum v dárkovém boxu 70 cl 40%

Narodil se skutečně exkluzivní rum. Přesně tak jako "Dos Maderas 5 + 3" a "Dos Maderas PX" se vyrábí ručně a zraje nejprve v Karibiku a pak se posílá do závodů Williams & Humbert, kde zraje pomocí systému solera. Odlišuje se od zmíněných dvou rumů z této řady, protože se nechává zrát 15 let, a to 10 let v Karibiku a 5 v sudech, kde bylo dříve víno Don Guido.

Tento rum je jedinečný na celém světě, protože získává chuť a nuance ze dvou starodávných kultur, díky kterým je to "rum rumů". Proto je takový oblíbený mezi nejvybranějšími jazýčky. Je to skutečný luxus pro největších požitkáře.

Tóny chuti:

Rum Dos Maderas Luxus se odlišuje svou tmavou jantarovou barvou se zrníčky zlata. Vůně naznačuje velmi sladkému sirupu s dřevěnými tóny. Jsou zde náznaky mandlí, bílého ovoce a melasy. Chutná překvapivě sladce a je to přitažlivá kombinace alkoholu s tóny dřeva a koření.

 

Williams & Humbert

Historie a sláva sherry začíná příchodem Maurů a jejich vynálezu – destilačního přístroje, kterým spotřebovávali přebytky ze sklizní, jenž pak následně přidávali do nových vín. Díky šťastné souhře přírodních podmínek v tomto nejjižnějším cípu Španělska vzniklo unikátní dolihované víno, které se společně s portským dělí o nejvyšší stupínek obliby v této kategorii.