Rum Nation Panama 0,7l 40%
  • Rum Nation Panama 0,7l 40%

Rum Nation Panama 10yo 0,7l 40%

1 010,00 Kč
S DPH

Rum Nation 10 years old Panama je kvalitní rum z Panamy, který Vás zaujme svojí jedinečnou medovo-kaštanovou barvou a příjemně sladkým ovocným aroma. Nejeden fanoušek rumu ucítí při degustaci známou chuť cukrové třtiny, specifickou chuť rozinek a příjemný náznak pomerančů a meruněk. Tento rum preferují především fanoušci sladkých a méně kořenitých rumů.Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rum Nation Panama 0,7l 40% 10 yo 

Rum Nation 10 years old Panama je kvalitní rum z Panamy, který Vás zaujme svojí jedinečnou medovo-kaštanovou barvou a příjemně sladkým ovocným aroma. Nejeden fanoušek rumu ucítí při degustaci známou chuť cukrové třtiny, specifickou chuť rozinek a příjemný náznak pomerančů a meruněk. Tento rum preferují především fanoušci sladkých a méně kořenitých rumů.
Rum Nation je Italská rumová společnost, kterou vytvořil Fabio Rossi, který začal svůj život v obchodě s lihovinami jako oenolog (ten, který studoval vinařství). Po ukončení studií pan Rossi odešel z obchodu s vínem a založil firmu na výrobu whisky v Edinburgu (Wilson a Morgan), která působí jako nezávislý výrobce Single Scotch Whisky. Jeho zájem se obrátil na rum a v roce 1999 založil Fabio Rossi Rum Nation. Jeho společnost má sídlo v Itálii, ale Fabio nakupuje vybrané rumy od různých lihovarů v Karibiku a Americe. V důsledku toho Rum Nation nabízí poměrně unikátní sortiment vzácných lahví s omezenou edicí rumu.