Ron Maja El Salvator 8y Gran reserva familiar 0,7L 40%
  • Ron Maja El Salvator 8y Gran reserva familiar 0,7L 40%

Ron Maja El Salvador 8y Gran reserva familiar 0,7L 40%

855,00 Kč
S DPH
Maja je jedním z mála zástupců prémiových rumů z této nejmenší země střední Ameriky - vulkanické podloží a tropické klima poskytují ideální podmínky pro pěstování cukrové třtiny, ale také například kávy či bavlny.
Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ron Maja El Salvador 8y Gran reserva familiar 0,7L 40%

Maja je jedním z mála zástupců prémiových rumů z této nejmenší země střední Ameriky - vulkanické podloží a tropické klima poskytují ideální podmínky pro pěstování cukrové třtiny, ale také například kávy či bavlny. Maja má ve španělštině tři významy "sympatická, příjemná a přátelská" - právě tyto vlastnosti dva významní místní podnikatelé vtělili do charakteru rumu, který by měl světu představit skutečný duch malého, ale hrdého a krásného Salvadoru.
Inspirována kombinací starodávné místní receptury obohacené o orientální prvky, která pochází z 19. století. K dokonalosti se tomuto konceptu snaží pomoci jeden z nejuznávanějších master bleenderů v celém Karibiku, kubánský Don Pancho Fernandez.
Maja 8yo je chuťově plný, zlatavý rum s dřevitými tóny, stařen celých 8 let (non-Solera) v sudech z amerického dubu. Výsledkem je příjemná chuť lehce sladkého rumu se zřetelnými tropickými chutěmi a vůněmi. Aroma měkké a bohaté, delikátní a lehce nasládlá chuť se rozloží na patře s patrnými tóny tropického ovoce a polosuchým zakončením, ve které jsou stopy karamelu a vanilky. Lze vychutnat samotný i osvěžit kostkou ledu.
Dodáváme v papírovém kartonku.