Ron Maja El Salvator 12y Anejo Autentico 0,7L 40%
  • Ron Maja El Salvator 12y Anejo Autentico 0,7L 40%

Ron Maja El Salvador 12y Anejo Autentico 0,7L 40%

999,00 Kč
S DPH
Maja 12yo je výsledkem zrání starších rumů - finální blend stařen celých 12 let (non-Solera) v sudech z amerického dubu. Delší staření významně ovlivňuje tmavší, přesto jasnou barvu - delikátní, chuťově intenzivní a lákavý rum. 
Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ron Maja El Salvador 12y Anejo Autentico 0,7L 40%

Maja je jedním z mála zástupců prémiových rumů z této nejmenší země střední Ameriky - vulkanické podloží a tropické klima poskytují ideální podmínky pro pěstování cukrové třtiny, ale také například kávy či bavlny. Maja má ve španělštině tři významy "sympatická, příjemná a přátelská" - právě tyto vlastnosti dva významní místní podnikatelé vtělili do charakteru rumu, který by měl světu představit skutečný duch malého, ale hrdého a krásného Salvadoru.
Inspirována kombinací starodávné místní receptury obohacené o orientální prvky, která pochází z 19. století. K dokonalosti se tomuto konceptu snaží pomoci jeden z nejuznávanějších master bleenderů v celém Karibiku, kubánský Don Pancho Fernandez.
Maja 12yo je výsledkem zrání starších rumů - finální blend stařen celých 12 let (non-Solera) v sudech z amerického dubu. Delší staření významně ovlivňuje tmavší, přesto jasnou barvu - delikátní, chuťově intenzivní a lákavý rum. Delikátní aroma s kouřovými a třevitými stopami. Intenzivní tóny vanilky s dlouhým hedvábným zakončením. Lze vychutnat samotný i osvěžit kostkou ledu.
Dodáváme v papírovém kartonku.