• Vyprodáno

Plantation Experience Artisanal Rum Box 6x 0,1l

1 460,00 Kč
S DPH

Nádherné dárkové balení rumů Plantation. Tento degustační set obsahuje 6 rumů o obsahu 0,1l.

V boxu naleznete:

Plantation White 3 stars 41,2% 0,7l - Směs těch nejlepších rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky. Finální míchání a filtrování tohoto rumu probíhá na zámku Bonbonnet v Cognac.

Plantation Original Dark 40% 0,7l - Bohatý a intenzivní styl Jamajky a Barbadosu s typickými tóny švestek, banánů a vanilky, obohacený pečlivým blendováním a druhým zráním ve Francii.

Plantation Grande Reserve 40% 0,7l - Jedná se o blend různých rumů z Barbadosu, které zrály nejdříve v sudech v Karibiku a poté ještě jeden rok ve starých francouzských sudech ve Francii. Bohaté aroma odhaluje tóny grilovaného kokosu a dřevité vanilky.

Plantation Gran Anejo 42,0% 0,7l - Veškerá krása a elegance Střední Ameriky je zachycena ve svěžím blendu rumů z Guatemaly a Belize. Dominují zde především tóny vanilky, hrušek, zeleného jablka a kokosu spolu s květinovými tóny.

Plantation Xaymaca Special 43,0% 0,7l - Ztělesňuje charakteristický jamajský styl se 100% kotlíkovými rumy a intenzivní chutí, která zachycuje legendární "jamajský funk", pro něj jsou typické tóny černého banánu, flambovaného ananasu a kouře.

Plantation XO 20th Anniversary 40,0% 0,7l - Rum vytvořený k 20letému výročí Alexandra Gabriela v poizci master blendera. Vzniká z velmi starých rumů charakteristických pro Barbados a sklízí úspěchy i po více než 10 letech, které uplynuly od jeho představení.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.