• Vyprodáno
Admiral Rodney HMS Princessa  0,7L  40%
  • Admiral Rodney HMS Princessa  0,7L  40%

Admiral Rodney HMS Princessa 0,7l 40%

1 031,00 Kč
S DPH

Jedním z nejlepších rumů na světě a je vlajkovou lodí palírny St. Lucia Distillers a to jak z hlediska stáří, tak z hlediska složitosti výroby.Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Admiral Rodney HMS Princessa 0,7l 40%

Jedním z nejlepších rumů na světě a je vlajkovou lodí palírny St. Lucia Distillers a to jak z hlediska stáří, tak z hlediska složitosti výroby.

Rum byl pojmenován po britském Admirálu jménem George Brydges Rodney, který porazil francouzské loďstvo v bitvě Svatých v roce 1782.

Admiral Rodney HMS PRINCESSA 40% je nejmladší směs z nové řady rumu Admirál Rodney. Pojmenování PRINCESSA je podle původně španělská loď byla zabavena Brity v roce 1780 v bitvě u Cape St. Vincent. Kapitánem Charlesem Knatchbullem s kontraadmirálem Francisem Samuelem Drakem na palubě. Tato loď byla jednou z prvních lodí, která se angažovala v bitvě Svatých.    

Rum je míchán z rumů ve stáří 5 - 9let. 

Barva je tmavě mahagonová s červeným nádechem.

Vůně je příjemná a svěží s kapkou vanilky, medu, dubu, banánu, pražených mandlí a pepře. V chuti počáteční sladkost s dotekem tannického dubu. Docela příjemný rumík, který dráždí jazyk. Krásná suchost s náznakem tabáku, pepře a přepáleného karamelu. Dobře vyvážený rum s dlouhým koncem v pepřovém duchu s pocitem dubové suchosti jako u mnohých archivních vín zrajících dlouho v sudu.

U tohoto rumu můžeme doporučit vyzkoušet s grilovaným vepřovým masem. Výtečně se k sobě hodí.       Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: