• Vyprodáno
1731 Fine & Rare Trinidad Barbados Jamaica rum XO  0,7l 46%
  • 1731 Fine & Rare Trinidad Barbados Jamaica rum XO  0,7l 46%

1731 Fine&Rare British West Indies Rum XO 0,7l, 46%

814,00 Kč
S DPH

1731 British West Indies rum XO je malosériově míchaný melasový rum komponovaný z rumů ze 3 ostrovů - chuťově itenzivního a tradičně kotlíkově destilovaného rumu z Jamajky, kontinuálně destilovaného a těžšího kotlíkově destilovaného rumu z Barbadosu, který zrál v dubových sudech a nádherně vyzrálého, kontinuálně destilovaného rumu z Trinidadu.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

1731 Fine&Rare British West Indies Rum XO 0,7l, 46%

Destilace                   

1731 British West Indies Rum XO je malosériově míchaný melasový rum komponovaný z rumů ze 3 ostrovů – chuťově intenzivního a kotlíkově destilovaného rumu z Jamajky, kontinuálně destilovaného a těžšího kotlíkově destilovaného rumu z Barbadosu a vyzrálého, kontinuálně destilovaného rumu z Trinidadu. Stáří jednotlivých rumů je až 8 let, rum zraje v sudech po bourbonu, je lahvován bez přidání barviv či cukru, bez filtrace.

Degustace                  

1731 British West Indies Rum XO má přírodní jantarovou barvu, ve vůni dominuje vjem koření, tropického ovoce a mléčné čokolády, s jemnými náznaky dubu. Chuť exceluje do vanilky, kokosu, tmavého ovoce a jemného karamelu. Rum má hladký závěr s náznaky sladkosti.

Palírny:                 Hampden Estate, Monymusk Estate, Secret Distillery (Jamaica)

                              Foursquare Distillery (Barbados)

                              Trinidad Distillers (Trinidad)