• Vyprodáno
Ti Arrangés de Ceď Ananas Victoria 0,7l 32%
  • Ti Arrangés de Ceď Ananas Victoria 0,7l 32%

Ti Arrangés de Ceď Ananas Victoria 0,7l 32%

775,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ti Rhum Arrangés jsou jedinečnou ukázkou totálního craftu - "aranžované rumy" jsou absolutně novým trendem a unikátní produktovou kategorií exkluzivních likérů na bázi exotixkých prémiových rumů.
Unikátní know-how spojující čerstvost a skvělou chuť prestižních odrůd oblíbených druhů exotického ovoce z atraktivních destinací celého světa a svěžích jemných bílých "agricole" rumů ze vzdálených francouzských departmentů - ostrovů Martinique a Guadeloupe.
Čerstvé ovoce je dopraveno do Francie ve stádiu nejvyšší zralosti, v den přijetí do výroby ihned ručně naporcováno a vkládáno do lahví s rumem za účelem zachování maximální svěžesti - po lahvování je ve sklepích minimálně 1 měsíc (často i déle) macerováno.
Ti Ananas Victoria je zřejmě nejpopulárnější člen produktové řady TI. Použita prestižní odrůda "QUEEN VICTORIA" z Reunionu - tyto ananasy jsou menší než jihoamerické a africké odrůdy, o to však delikátnější a aromatičtější. Sklízeny převážně v prosinci a lednu a následně transportovány letecky do Francie, aby neztratily nic ze své čerstvosti a bohatých chutí. V průběhu macerace ve svěžích, jemných a aromatických bílých rumech tvoří úžasně osvěžující a chuťově delikátní kombinaci.