Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%
  • Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%

775,00 Kč
S DPH
Ti Mango Passion je oblíbenou a povedenou kombinací dvou populárních ovocných druhů. Mango použité v této aranži je prestižní velmi aromatické odrůty KENT, pocházející z několika prestižních destinací (Florida, Jižní Amerika atd.).
Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%

Ti Rhum Arrangés jsou jedinečnou ukázkou totálního craftu - "aranžované rumy" jsou absolutně novým trendem a unikátní produktovou kategorií exkluzivních likérů na bázi exotixkých prémiových rumů.
Unikátní know-how spojující čerstvost a skvělou chuť prestižních odrůd oblíbených druhů exotického ovoce z atraktivních destinací celého světa a svěžích jemných bílých "agricole" rumů ze vzdálených francouzských departmentů - ostrovů Martinique a Guadeloupe.
Čerstvé ovoce je dopraveno do Francie ve stádiu nejvyšší zralosti, v den přijetí do výroby ihned ručně naporcováno a vkládáno do lahví s rumem za účelem zachování maximální svěžesti - po lahvování je ve sklepích minimálně 1 měsíc (často i déle) macerováno.
Ti Mango Passion je oblíbenou a povedenou kombinací dvou populárních ovocných druhů. Mango použité v této aranži je prestižní velmi aromatické odrůty KENT, pocházející z několika prestižních destinací (Florida, Jižní Amerika atd.). Po sklizni ve fázi vrcholné zralosti je letecky transportováno, aby nepřišlo o svoji čerstvost a úžasně aromatické vůně a chutě.
Passion fruit (maracuja) pochází převážně z limitované produkce prestižních plantáží ve Vietnamu.