Emperor Rum Lily White  0,7l 40%
  • Emperor Rum Lily White  0,7l 40%

Emperor Rum Lily White 0,7l 42%

530,00 Kč
S DPH

EMPEROR je hrdým mauricijským rumovým císařem, prestižní řadou jedinečných rumů vzdávajících hold jak tradici výroby na tomto krásném exotickém ostrově, tak i inovativním přístupům při blendingu a staření pečlivě vybraných ostrovních výrobních šarží.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

EMPEROR je hrdým mauricijským rumovým císařem, prestižní řadou jedinečných rumů vzdávajících hold jak tradici výroby na tomto krásném exotickém ostrově, tak i inovativním přístupům při blendingu a staření pečlivě vybraných ostrovních výrobních šarží. Název inspirován ikonickou postavou Jiřího V., krále britského impéria a indického císaře, který v r.1901 ostrov (jako tehdejší britskou kolonii) navštívil a zamiloval si jej. Mauricius je - se svou osobitou kombinací exotické polohy, bohaté fauny a flóry a vulkanického podloží – rájem pro pěstování a výrobu originálních a oblíbených rumů. Stále populárnější řada rumů Emperor je vyráběna jak pomocí nejrozšířenější a tradiční destilace melasy, tak i francouzské metody „Agricole“ (tedy destilace šťávy z cukrové třtiny).

EMPEROR LILY WHITE je fascinující pozvánkou k objevení specifické kategorie stařených „white blended“ rumů, tedy jak tradičních/melasových, tak i „agricole“ (z čerstvě vylisované třtinové šťávy). Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace. Jedná se o blend rumů stařených až 12 let (což je u bílého rumu neobvyklé), před lahvováním prochází komplexním procesem filtrace přes dřevěné uhlí, díky kterému získává průzračnou barvu (s dřevitými záblesky) a finální hebkost.

Elegantní, bohatý na chutě i vůně a překvapivě intenzívní, přináší prémiový zážitek v kategorii stařených bílých rumů. Majestátní vyznění produktu umocňuje balení do noblesní láhve a stylového dárkového kartónku s tematickými motivy ikony krále Jiřího V.

AROMA: bohatě a příjemně aromatický s květinovými i dřevitými podtóny vybízí k vychutnání neobyčejného zážitku

CHUŤ NA PATŘE: skvěle vybalancovaný na patře se stopami mleté kávy, medu a kokosu. Jemné ovocné a kořeněné tóny. Delikátně zakulacené a výrazné zakončení tohoto bílého rumu „high-end“