Diplomatico Distillery Collection N°2 Barbet Rum   0,7l 47%
  • Diplomatico Distillery Collection N°2 Barbet Rum   0,7l 47%

Diplomatico Distillery Collection N°2 Barbet Rum 0,7l 47%

1 550,00 Kč
S DPH

Láhev se jmenuje podle Barbetovy destilační kolony, která se do venezuelské palírny Diplomatico dostala v roce 1959. Destilace v tomto zařízení probíhá dvoufázově. První tzv. aldehydová oddělí všechny nežádoucí složky, ratifikační kolona posléze výsledný destilát očistí. Zrál 4 roky v sudech amerického dubu po bourbonu. Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Diplomatico Distillery Collection N°2 Barbet Rum 0,7l 47%

Řada Diplomático Distillery Collection představuje rumy, vyrobené na různých destilačních zařízeních, kterými disponuje společnosti DUSA (Destilerias Unidas S.A.). Milovníci prvotřídních destilátů se tak budou mít možnost postupně seznámit s různými chuťovými profily rumů, v závislosti na použitých destilačních zařízeních a budou si tak moci vychutnat čisté esence rumů Diplomático. Tady jsou první z nich.

Láhev se jmenuje podle Barbetovy destilační kolony, která se do venezuelské palírny Diplomatico dostala v roce 1959. Destilace v tomto zařízení probíhá dvoufázově. První tzv. aldehydová oddělí všechny nežádoucí složky, ratifikační kolona posléze výsledný destilát očistí. Zrál 4 roky v sudech amerického dubu po bourbonu. 

AROMA: Tropické ovoce, které vyvažuje tóny vypáleného dubu. Spolu utváří výrazný buket.

CHUŤ: Lehce suchá s jemnými tóny dřeva. Nacházíme čerstvost citrusových plodů.

ZÁVĚR: Příjemný a dlouhotrvající. 

Lze podávat čistý, nebo i na ledu.