Diplomatico Distillery Collection N°3 Pot Still Rum   0,7l 47%
  • Diplomatico Distillery Collection N°3 Pot Still Rum   0,7l 47%

Diplomatico Distillery Collection N°3 Pot Still Rum 0,7l 47%

1 540,00 Kč
S DPH

Tahle dobrota zrála v malých soudcích po bourbonu a vyšla z nich mohutná, těžká, s bohatou a komplexní chutí s tóny červeného a tropického ovoce v doprovodu karamelu a vanilky. Objevte Diplomatico v podání pot-still.Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Diplomatico Distillery Collection N°3 Pot Still Rum 0,7l 47%

Řada Diplomático Distillery Collection představuje rumy, vyrobené na různých destilačních zařízeních, kterými disponuje společnosti DUSA (Destilerias Unidas S.A.). Milovníci prvotřídních destilátů se tak budou mít možnost postupně seznámit s různými chuťovými profily rumů, v závislosti na použitých destilačních zařízeních a budou si tak moci vychutnat čisté esence rumů Diplomático. Tady je další  z nich.

V pořadí třetí kousek do speciální edice venezuelských rumů, ve kterých značka Diplomatico ukazuje krásu jednotlivých destilačních metod. V tomto případě se jedná o výsledek destilace fermentovaného medu z cukrové třtiny v klasických měděných kotlích. Tahle dobrota zrála v malých soudcích po bourbonu a vyšla z nich mohutná, těžká, s bohatou a komplexní chutí s tóny červeného a tropického ovoce v doprovodu karamelu a vanilky. Objevte Diplomatico v podání pot-still.Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: