Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

  • Vyprodáno
Plantation 20th Anniversary - dárkové balení se dvěma skleničkami
  • Plantation 20th Anniversary - dárkové balení se dvěma skleničkami

Plantation 20 th Anniversary Rum 0,7l 40% dárkové balení se dvěma skleničkami

1 380,00 Kč
S DPH

Velice jemný ,plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů, sladký až medový závěr. Směs velice starých, velmi kvalitních rumů převážně z ostrova Barbados.


Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Plantation 20 th Anniversary Rum 0,7l 40% dárkové balení se dvěma skleničkami

Plantation Anniversary je v tuto chvíli asi jeden z nejlepších stařených rumů na světě. Po omezenou dobu v dárkovém balení se dvěma degustčními sklenkami se zlatým logem Plantation. Tento rum je dobře známý všem znalcům. Velice jemný ,plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů, sladký až medový závěr. Směs velice starých, velmi kvalitních rumů převážně z ostrova Barbados. Rumy se skladují minimálně 15 let na ostrově Barbados ve starých sudech po bourbonu. Následně se transportuje do Francie, region Cognac, do malého městečka Ars v samém srdci regionu Cognac, části zvané " Grande Champagne " kde již namíchané zrají další 1 - 2 roky v sudech po nejlepším Cognacu " Pierre Ferrand  XO Grande Champagne " Unikátní produkt, což dokládá asi nejcenější ocenění "San Francisco World Spirit competition Gold - 2011 " obdoba " Oscaru " pro lihoviny.chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili:

Malteco 10y se skleničkami 0,7l  40%
rum
Malteco 10y 0,7l 40% + 2...
Malteco 10 y je panamský rum, který po dobu deseti let...
699,00 Kč Cena
Ron Espero Liqueur Creole Caribbean Orange, Rum Liqueur 0,7L 40% + Tuba
rum
Ron Espero Liqueur Creole...
Kombinace jemné sladkosti, vůni s dotekem pomerančů a...
608,00 Kč Cena