Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

El Ron Prohibido Mexicano Reserva 22   40% 0,7l
  • El Ron Prohibido Mexicano Reserva 22   40% 0,7l

El Ron Prohibido Mexicano Reserva 22 40% 0,7l

1 155,00 Kč
S DPH
Ultra prémiový rum jantarové barvy. Vyrábí se ze starostivě pěstované cukrové třtiny ve Veracruz, ze které je následně hned po sklizni a procesu mletí extrahována tzv. guarapo (šťáva z cukrové třtiny), která je klíčová pro výrobu tohoto rumu. Zraje systémem solera v 22 amerických dubových sudech (nejméně 18 let), které dodávají tomuto rumu rafinované aroma a jemně kouřový závěr.
Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

El Ron Prohibido Mexicano Reserva 22 40% 0,7l

El Ron Prohibido Reserva 22 je ultra prémiový rum jantarové barvy. Vyrábí se ze starostivě pěstované cukrové třtiny ve Veracruz, ze které je následně hned po sklizni a procesu mletí extrahována tzv. guarapo (šťáva z cukrové třtiny), která je klíčová pro výrobu tohoto rumu. Zraje systémem solera v 22 amerických dubových sudech (nejméně 18 let), které dodávají tomuto rumu rafinované aroma a jemně kouřový závěr.

První čtyři sudy se plní a macerují v ořechových a mandlových skořápkách spolu s broskvovými zrny z mexického města Zacatecas. Zbytek je naplněn Guarapo. Konečným produktem je zlatý, jantarový rum s bledým odstínem a okrovými tóny. Tento rum má lehký a hedvábný charakter.

Chuť a vůně je plná melasy, cukrové třtiny, ovoce, vanilky, broskví, kakaa, karamelu, vlašských ořechů, mandlí, anýzu, květů skořice, hřebíčku s kouřovým aroma dřeva a kávy.

chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.