Ryzlink vlašský 2015 family reserva pozdní sběr suché 0,75l Vinařství HOLÁNEK
  • Ryzlink vlašský 2015 family reserva pozdní sběr suché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Ryzlink vlašský 2015 family reserva pozdní sběr suché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

360,00 Kč
S DPH

Číslovaná limitovaná série 3000 ks, kdy každá lahev je originálem. Reserva ležela 18 měsíců na kalech, poté byla nalahvována.

Typický vlašák a představitel našeho vinařství.Vůně s aroma čerstvých bylinek, citrusového koláče a minerality. Výrazná chuť s tóny minerality, vanilky, bylinek a koření. Víno s pevným tělem, zralým a elegantním stylem a příjemnou ovocností.Víno je vhodné k archivaci.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ryzlink vlašský 2015 family reserva pozdní sběr suché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda Ryzlink vlašský, ročník 2015, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 0,5 g/l, kyseliny 4.6 g/l, oblast Morava, alkohol 12,5 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz