SARAH frizzante rose 2019 MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK
  • SARAH frizzante rose 2019 MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

SARAH frizzante rose 2019 MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

200,00 Kč
S DPH

Historicky první vyrobené frizzante v rodinném vinařství, nazvané po prvorozené dceři Sarah. Decentně nasládlá chuť. Přináší marmeládu z malin, jahod a rybízu. Následuje sorbet z lesních jahod a ostružin. Středně dlouhý závěr s decentní kyselinou. Vůně v tónu malin, jahod a letního ovoce. Citrusově svěží a příjemně nasládlá.

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

 SARAH frizzante rose 2019 MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva růžové, perlivé víno, ročník 2019, jakostní stupeň moravské zemské víno, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 43,3 g/l, kyseliny 4.8 g/l, oblast Morava, alkohol 12,5%, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz
Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: