Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Ryzlink vlašský 2018 VOC Mikulovsko polosuché 0,75l Vinařství HOLÁNEK
  • Ryzlink vlašský 2018 VOC Mikulovsko polosuché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Ryzlink rýnský 2017 VOC Mikulovsko polosuché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

250,00 Kč
S DPH

Svěží polosuchý ryzlink s ovocnou notou a vůní lučních květin, která je doplněna lipovým květem. Tóny broskve jsou doplněny limetkou a dlouhou minerální dochutí. Typický představitel našeho vinařství a charakteristická odrůda pro tuto lokalitu VOC Mikulovsko.


Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ryzlink rýnský 2017 VOC Mikulovsko polosuché 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda  Ryzlink rýnský, ročník 2017, jakostní stupeň VOC Mikulovsko, obsah cukru polosuché, zbytkový cukr 8,3 g/l, kyseliny 5.4 g/l, oblast Morava, alkohol 12 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz
chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.