Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Ryzlink vlašský 2019  pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK
  • Ryzlink vlašský 2019  pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Ryzlink vlašský 2019 pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK

200,00 Kč
S DPH
Řada Aeibis značí převážně suchá vína, která byla vyráběna metodou surlie na sudech. Jedná se o klasickou cestu výroby, kterou zavedl zakladatel vinařství Ing. Hynek Holánek. Vyhodou jsou zdravá přírodní vína s nízkým obsahem kyselin a SO2.

 

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Ryzlink vlašský 2019  pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda Ryzlink vlašský, ročník 2019, jakostní stupeň pozdní sběr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 1 g/l, kyseliny 4.7 g/l, oblast Morava, alkohol 11 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz
chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.