Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Frankovka  2019 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK
  • Frankovka  2019 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

Frankovka 2019 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

150,00 Kč
S DPH

Svěží červené víno s hladkou tříslovinou a příjemnou dlouhou chutí. Víno díky svěží kyselince působí svěžím a mladistvým dojmem.

Víno vhodné k tmavému masu zvěřině a grilovanému masu.

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Frankovka 2019 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva červené, odrůda  Frankovka, ročník 2019, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 0,2 g/l, kyseliny 5.0 g/l, oblast Morava, alkohol 11,5 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz
chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.