Rulandské modré  2018 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK
  • Rulandské modré  2018 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

Rulandské modré 2018 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

160,00 Kč
S DPH

V čisté, intenzivní a komplexní vůni najdete  ovocné a dřevité aroma  třešní, višní i ovocné marmelády a švestkových povidel. Chuť je suchá, středně těžká, harmonická a ladná. Najdeme v ní černé višně i zralé třešně.

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rulandské modré 2018 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva červené, odrůda  Rulandské modré, ročník 2018, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 0,2 g/l, kyseliny 4.0 g/l, oblast Morava, alkohol 12 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz