Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Muscaris výběr z bobulí polosladké  2019 Vinařství Jan Cícha
  • Muscaris výběr z bobulí polosladké  2019 Vinařství Jan Cícha

Muscaris výběr z bobulí polosladké 2019 Vinařství Jan Cícha

250,00 Kč
S DPH

Panenská sklizeň. Barva vína je zlatavá, ve vůni čisté jemné muškátové tóny se zralým citrusem, plné víno s vyšším zbytkovým cukrem a příjemnou freshovou kyselinkou. Muscaris je moštová odrůda, německé novokřížení Solaris = Merzling x (Severnyi x Muscat Ottonel) x Muscat á petits grains blancs (1987, Norbert Becker, Freiburg).

Doporučujeme podávat k dezertům, dobře snoubí s drůběží.

 

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Muscaris výběr z bobulí polosladké  2019 Vinařství Jan Cícha 

Řada - Vinařství Jan Cícha, barva bílá, odrůda Merzling x (Severnyi x Muscat Ottonel) x Muscat á petits grains blancs, ročník 2019, jakostní stupeň výběr z bobulí, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 33,5 g/l, kyseliny 7.6 g/l, oblast Morava, vinářská podoblast Slovácká, vinařská obec Blatnice pod Svatým Antonínkem, viniční trať Roháče, alkohol 13,5%, obsahuje oxid siřičitý.


     Víno je dokonalým produktem okolní přírody, je pro nás radostí z

vykonané práce, určitého druhu umění a oprávněné hrdosti a pýchy...


                                                                                              Vinařství Jan Cícha
     Vinařská firma rodinného charakteru, která hospodaří na nejlepších viničních tratí známé vinařské obce Blatnice pod svatým Antonínkem. Byla založena v roce 1990, ale vinohradnictvím se zabývali jejich předci už od roku 1938. Vína jsou vyráběna moderní šetrnou technologií s ohledem na tradiční výrobní postupy rodinných předků.

     Strategií vinařství je vyrábět krásná, lehká, co nejpřírodnější, svěží vína se svým nezaměnitelným charakterem a jasným původem. Vinařství se zaměřuje především na výrobu kvalitních přívlastkových vín výhradně z hroznů z vlastních vinic.

     Vinařství Jan Cícha v současné době obhospodařuje šest hektarů převážně mladých vinic v tratích Kamenice, Plachty, Roháče a Nová hora. Z bílých odrůd zejména Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Sylvánské zelené, Müller Thurgau a Rulandské bílé, dále rezistentní odrůdy Hibernal, Muscaris, Saphira a Solaris. Z červených pak Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovku.Jen v několika málo vinařstvích můžete ochutnat známkové cuveé Blatnický Roháč®. Mezi ně patří i Vinařství Jan Cícha. Na víno, které je vyváženou kombinací Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného, vlastní vinařství ochrannou známku.

Ochutnejte naším prostřednictvím vína z obce  Blatnice pod Svatým Antonínkem.


         Viniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaVinice | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha         Vinice | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaViniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha chat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.