• Vyprodáno
Sauvignon  2020 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK
  • Sauvignon  2020 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK

Sauvignon 2020 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK

220,00 Kč
S DPH

Víno aromaticky velmi intenzivní díky několika hodinové kryomaceraci. Ve vůni najdeme směs tropického ovoce a angreštu. Chuť je jemná, svěží a zcela koresponduje s vůní. Víno působí plně, lahodně a příjemně. V dochuti vás okouzlí zralé citrusy v kombinaci s příjemnou kyselinou.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Sauvignon  2020 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK
řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda  Sauvignon, ročník 2020, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 34,4 g/l, kyseliny 7.1 g/l, oblast Morava, alkohol 12 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz