Cabernet Sauvignon  2019 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK
  • Cabernet Sauvignon  2019 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK

Cabernet Sauvignon 2019 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK

180,00 Kč
S DPH

Víno atraktivní růžové barvy, vůně připomínající lesní plody s převahou malin a jahod. Lehká svěží růžovka vhodná na letní zahrádku, grilování, nebo jen tak pro radost. :-) 

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Cabernet Sauvignon  2019 pozdní sběr polosladké Vinařství HOLÁNEK
řada - HOLÁNEK, barva růžová, odrůda  Cabernet Sauvignon, ročník 2019, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 30,9 g/l, kyseliny 5.5 g/l, oblast Morava, alkohol 11,5%, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz