• Vyprodáno
Rulandské šedé  2020 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK
  • Rulandské šedé  2020 pozdní sběr suché Vinařství HOLÁNEK

Rulandské bílé 2020 pozdní sběr polosuché Vinařství HOLÁNEK

180,00 Kč
S DPH

Nové Rulandské bílé bylo zpracováno stejnou technologií jako naše všemi oblíbená Pálava. Proto i u tohoto vína můžete očekávat výraznou ovocnou aromatiku. Navíc vyšší kyselinka dodává vínu svěžest, která Vás potěší zejména v letních dnech.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rulandské bílé  2020 pozdní sběr polosuché Vinařství HOLÁNEK
řada - HOLÁNEK, barva bílá, odrůda  Rulandské bílé, ročník 2020, jakostní stupeň  pozdní sběr, obsah cukru polosuché, zbytkový cukr 14 g/l, kyseliny 6.8 g/l, oblast Morava, alkohol 13%, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz