Saphira pozdní sběr  2020 suché  KONOPNÝ KOPEC
  • Saphira pozdní sběr  2020 suché  KONOPNÝ KOPEC

Saphira pozdní sběr 2020 suché KONOPNÝ KOPEC

220,00 Kč
S DPH
  •  

Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Saphira pozdní sběr  2020 suché  KONOPNÝ KOPEC
Řada - Vinařství Konopný kopec, barva bílá, odrůda Saphira, ročník 2020, jakostní stupeň pozdní 7běr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 4,7 g/l, kyseliny 6.6 g/l, oblast Morava, vinářská podoblast Slovácká, vinařská obec Blatnice pod Svatým Antonínkem, viniční trať Roháče, alkohol 13,5 %, obsahuje oxid siřičitý.


     Víno je dokonalým produktem okolní přírody, je pro

nás radostí z vykonané práce, určitého druhu umění a

oprávněné hrdosti a pýchy...


                                                                         Vinařství Konopný kopec 
     Vinařství v současné době obhospodařuje šest hektarů převážně mladých vinic v tratích Kamenice, Plachty, Roháče a Nová hora. Z bílých odrůd zejména Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Sylvánské zelené, Müller Thurgau a Rulandské bílé. Dále rezistentní odrůdy Hibernal, Saphira a Solaris. Z červených pak Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovku. Jen v několika málo vinařstvích můžete ochutnat známkové cuvée Blatnický Roháč®. Mezi ně patří i naše partnerské Vinařství Jan Cícha. Na víno, které je vyváženou kombinací Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného, vlastní vinařství ochrannou známku.


       Viniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaVinice | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha       Vinice | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaViniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha