Frankovka rose moravské zemské 2020 polosuché  KONOPNÝ KOPEC
  • Frankovka rose moravské zemské 2020 polosuché  KONOPNÝ KOPEC

Frankovka rose moravské zemské 2020 polosuché KONOPNÝ KOPEC

180,00 Kč
S DPH
Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Frankovka rose moravské zemské 2020 polosuché KONOPNÝ KOPEC
Řada - Vinařství Konopný kopec, barva růžová, odrůda Frankovka, ročník 2020, jakostní stupeň  moravské zemské, obsah cukru polosuché, zbytkový cukr 13,5 g/l, kyseliny 6,9 g/l, oblast Morava, vinářská podoblast Slovácká, vinařská obec Blatnice pod Svatým Antonínkem, viniční trať Plachty, alkohol 12 %, obsahuje oxid siřičitý.


     Víno je dokonalým produktem okolní přírody, je pro

nás radostí z vykonané práce, určitého druhu umění a

oprávněné hrdosti a pýchy...


                                                                         Vinařství Konopný kopec 
     Vinařství v současné době obhospodařuje šest hektarů převážně mladých vinic v tratích Kamenice, Plachty, Roháče a Nová hora. Z bílých odrůd zejména Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Sylvánské zelené, Müller Thurgau a Rulandské bílé. Dále rezistentní odrůdy Hibernal, Saphira a Solaris. Z červených pak Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovku. Jen v několika málo vinařstvích můžete ochutnat známkové cuvée Blatnický Roháč®. Mezi ně patří i naše partnerské Vinařství Jan Cícha. Na víno, které je vyváženou kombinací Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného, vlastní vinařství ochrannou známku.


       Viniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaVinice | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha       Vinice | Vína z Jižní Moravy - Jan CíchaViniblat® | Vína z Jižní Moravy - Jan Cícha