Tramín červený  2018  MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK
  • Tramín červený  2018  MZV polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Tramín červený moravské zemské 2019 polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

120,00 Kč
S DPH

Vůně je bohatá, ovocná i plně kořenitá s tóny kvetoucích růží i jemných parfémů. Chuť je plná a dlouhá s kulatým tělem, snoubí se v ní ovocnost s nazrálou kyselinou a medovým závěrem.


 

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Tramín červený  moravské zemské  2019 polosladké 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda Tramín červený, ročník 2019, jakostní stupeň moravské zemské, obsah cukru polosladké, zbytkový cukr 13,0 g/l, kyselinka 4,5 g/l, obsah alkoholu 12,0 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz