• Vyprodáno

Chardonnay 2021 pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK

200,00 Kč
S DPH

Toto svěží mladé víno Vás osloví svojí typickou vůní citrusů a banánů.

Řada Aeibis značí převážně suchá vína, která byla vyráběna metodou surlie na sudech. Jedná se o klasickou cestu výroby, kterou zavedl zakladatel vinařství Ing. Hynek Holánek. Vyhodou jsou zdravá přírodní vína s nízkým obsahem kyselin a SO2.

Zbytkový cukr 2,2 g/l, kyseliny 7,4 g/l

 

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Chardonnay 2021  pozdní sběr suché AEIBIS 0,75l Vinařství HOLÁNEK

Řada - HOLÁNEK, barva bílé, odrůda Chardonnay, ročník 2021, jakostní stupeň pozdní sběr, obsah cukru suché, zbytkový cukr 2,2 g/l, kyseliny  7,4 g/l, oblast Morava, alkohol 13 %, obsahuje oxid siřičitý.


"Ctíme přirozenou krásu vína" hrdě hlásá
                                                    
                                                              Vinařství HOLÁNEK
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.

V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.

Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.

chardonnay-2021-b1cfa.jpg


       Vinařství Holánek | Komfort         Degustace Vinařství Holánek | Víno klub Brno.cz