Squadron Vodka 303  0,7l
  • Squadron Vodka 303  0,7l

Squadron Vodka 303 0,7l + box

1 555,00 Kč
S DPH

ANGLICKÁ VODKA S POLSKOU KRVÍ.

Baleno ve stylovém šedém dřevěném boxu se skleničkami. . 

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Squadron Vodka 303  0,7l

Squadron 303 byla slavná polská peruť, která bojovala za 2.světové války po boku Royal Air Force (RAF), poté co musela opustit svou zemi po německé invazi v r.1939. Šlo o nejúspěšnější eskadru v rámci celé RAF s největším počtem vítězství ve vzdušných bitvách.

Pokud nebyli ve vzduchu, zvykli si elitní polští letci destilovat vlastní vodku - podle domácího receptu pouze z brambor. Na jejich počest je dnes destilována vodka v English Spirit Distillery v Cambridgeshire z odrůdy King Edward Potatoes.

Maximální čistota, lehká sladkost a olejnatost, unikátní produkt a to včetně stylového balení - design láhve byl inspirován původním tvarem, který používali piloti RAF – vítěz soutěže British Glass „Design of the year 2017“.

AROMA: bohaté, příjemně uhlazené se stopami kakaa

CHUŤ NA PATŘE: komplexní s plným tělem a tóny sušenek. Dlouhé zakončení se stopami mandlí a lívanců

Do vyprodání zásob baleno ve stylovém šedém dřevěném boxu se skleničkami. 

                                          deco__logo.png


     Squadron 303 100% přírodní vodka se vyrábí v Anglii v lihovaru v severním Londýně. Jeho proprietární receptura přísně respektuje omezení, kterým čelili palírny na bázi vodky RAF ve 40. letech 20. století. Stejně jako u svých předků je vodka Squadron 303 vyráběna z jedinečné odrůdy místně pěstovaných brambor. Král Edward, bohatý na škrob. Na druhou stranu, času bylo málo, vodka byla destilována pouze jednou, v malých měděných destilacích. Destilace vodky Squadron 303 proto probíhá jediným průchodem. Jeho obzvláště dlouhá doba destilace umožňuje dosáhnout výjimečného stupně čistoty při zachování přirozeně sladkého nosu a vůní. Připomenout jeho původní vesmír, Vodka letky 303 je nefiltrována. Tím se zachovají příchutě a odliší se od obvyklých standardů vodky.

Image result for squadron 303

 odrůdy místně pěstovaných brambor. Král Edward, bohatý na škrob. Na druhou stranu, času bylo málo, vodka byla destilována pouze jednou, v malých měděných destilacích. Destilace vodky Squadron 303 proto probíhá jediným průchodem. Jeho obzvláště dlouhá doba destilace umožňuje dosáhnout výjimečného stupně čistoty při zachování přirozeně sladkého nosu a vůní. Připomenout jeho původní vesmír, Vodka letky 303 je nefiltrována. Tím se zachovají příchutě a odliší se od obvyklých standardů vodky.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: