Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace.

Rozelieures Single Malt Whisky Origine Collection  0,7l 40%
 • Rozelieures Single Malt Whisky Origine Collection  0,7l 40%

Rozelieures Single Malt Whisky Origine Collection 0,7l 40%

939,00 Kč
S DPH
Whisky plného těla a života s energickými, lehce kořeněnými tóny a velmi dlouhým zakončením. K dispozici v atraktivním balení včetně elegantních dárkových kartónků.
Počet

 

Doručení nad 600 po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rozelieures Single Malt Whisky Origine Collection 0,7l 40%

Tradice rodinné likérky z malé vesnice Rozelieures na severovýchodě Francie se datuje od r.1860. V době počátků výroby proslavena zejména díky místnímu skvostnému mirabelkovému likéru, postupem času stále výraznější orientace na výrobu prémiové francouzské single malt whisky, od r.2000 již dominantně zaměřena na tento oblíbený nápoj. Dnes již 5.generace rodiny Grallet-Dupic obhospodařuje vlastních 300 hektarů prémiového ječmene. KONTROLA CELÉHO DODAVATELSKÉHO I VÝROBNÍHO PROCESU ji činí unikátní i v celosvětovém měřítku. Kvalitu osvědčuje stále rostoucí prestiž těchto craftových produktů včetně významných mezinárodních ocenění.

KOUZLO KOMPLETNÍHO VÝROBNÍHO PROCESU „POD JEDNOU STŘECHOU“

Na vlastních 300 ha půdy s vulkanickým podložím se zušlechťuje ječmen specifického charakteru. Vlastní sladovna (i pec na rašelinu) dodává whisky Rozelieures nezaměnitelná aromata a charakter, rovněž vysoce kvalitní zdroj podzemní vody z pohoří Vosges (Vogézy) podporuje kvalitu produktu. Dvojitá fermentace (kombinace otevřené i uzavřené) i destilace v měděných „pot-still“ nádobách jsou součástí dlouholetého rodinného know-how. Unikátní staření probíhá ve 4 různých sklepích/prostorech s odlišnými vlastnostmi a obohacuje tuto whisky, stejně jako použití různých druhů sudů pro dozrávání (po cognacu, sherry, Sauternes atd.)

Vlajková loď této prestižní řady prémiových francouzských single malt whisky – unikátní lokální know-how, rafinovaná kombinace typičtějších whisky tónů (kůže, ořechy atd.) s jemným nádechem rašeliny.

ORIGINE je 2x destilována v pot-still zařízeních, zraje v sudech po prémiové sherry (Fino), cognacu a také v čerstvých sudech z francouzského dubu.

Whisky plného těla a života s energickými, lehce kořeněnými tóny a velmi dlouhým zakončením. K dispozici v atraktivním balení včetně elegantních dárkových kartónků.

AROMA: svěží s nádechem sladu a kořeněnými a florálními tóny

CHUŤ NA PATŘE: jemně ovocné a kořeněné s rašelinou, krásné zakončení s nádechem kouře a stopami hrušekchat Komentáře (0)
Žádná hodnocení.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili:

Opthimus Ron Artesanal Oporto 15 y. 0,7l 43%
rum
Opthimus Ron Artesanal...
Opthimus Ron Artesanal Oporto 15 y.  0,7l  43%Tato...
1 245,00 Kč Cena
Cavit Prosecco DOC Brut 0,75l
prosecco-sect
Cavit Prosecco DOC Brut 0,75l
Odrůda - Glera Barva - bílé Země / oblast - Itálie,...
249,00 Kč Cena
Rozelieures Single Malt Whisky Tourbé Collection  0,7l 46%
whisky-bourbon
Rozelieures Single Malt...
Velmi aromatická whisky kouřovo-rašelinového charakteru,...
1 419,00 Kč Cena
Bordeaux AOC French Tom Rouge 0,75L , dárkové balení
vina
Bordeaux AOC French Tom...
Francouzské suché víno tmavě purpurově červené barvy,...
399,00 Kč Cena