• Vyprodáno
Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 70cl 40%  dárkové balení
  • Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 70cl 40%  dárkové balení

Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 70cl 40% dárkové balení

530,00 Kč
S DPH

Glen Turner Single Malt Whisky se vyrábí alkoholovou destilací sladovaného ječmene. Jedná se o čistou jednosladovou whisky, u které probíhá dvojí zrání - v dubových sudech a následně sudech po madeiře o obsahu maximálně 300 l. Tento proces zrání dodává whisky sílu a komplexní aroma.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 70cl 40%  dárkové baleníGlen Turner Single Malt Whisky se vyrábí alkoholovou destilací sladovaného ječmene. Jedná se o čistou jednosladovou whisky, u které probíhá dvojí zrání - v dubových sudech a následně sudech po madeiře o obsahu maximálně 300 l. Tento proces zrání dodává whisky sílu a komplexní aroma.                

Glen Turner Single Malt Whisky je vyráběna a stařena v Glen Turner Distillery , v Moray - srdci Vysočiny. Glen Turner Distillery je jedna z mála palíren ve Skotsku, která vyrábí whisky z vlastního sladovaného ječmene. 

Ve vůni whisky převládá vjem karamelu, vanilky, rozinek a ořechů, v chuti je komplexní a příjemně zakulacená, s nádechem krémové vanilky, tropického ovoce a koření, s dozvukem sladkého karamelu a dubových tónů.

Dodává se v klasických whisky lahvích, doplněné dárkovým balením.        

Je vynikající k samotnému popíjení.